1
2
3
4
5
1

TR Istanbul Lokasyon

2

Almanya Frankfurt Lokasyon

3

Amerika New York Lokasyon

4

İngiltere London Lokasyon

5

Amerika California Lokasyon

Cloud Sunucu Nedir ?

Cloud sunucu, verileriniz ve işlem gücünüzün sadece bir makina ile sınırlanmadığı sunucularınızın havuz sisteminde tutulduğu ve kesinti oranı fiziksel sunucuya göre çok çok daha az olan sistemdir.

Neden Cloud ?

CloudDosyalarınız tek bir sunucu yerine bir sunucu havuzu içerisinde çalışır. Bu sayede fiziksel sunucudaki bir arızada verileriniz kaybolmaz yada erişiminiz kesilmez. Hem de Havuzdaki size dedicated edilmiş kaynakları anlık olarak arttırabilirsiniz. Bu sistem aynı zamanda inanılmaz esnek , güvenilir ve performanslı bir yapı sağlar.

Geleceğin Teknolojisi

CLoud2Sobil Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri ‘nin Cloud Sunucu hizmeti, bugünün ve geleceğin teknolojisi olan Cloud alt yapı kullanılarak oluşturulmuştur. Cloud şirketlerin maliyetini düşürerek üzerlerinden büyük bir yük alan yeni nesir teknolojidir.

Ekonomik

economyCloud ile Standart hosting hizmetlerinde olduğunu gibi sabit bir alan zorunluluğunuz yoktur. Bu sayede işlem ve veri ihtiyaçlarınıza göre sunucunuzu up-down-scale edebilirsiniz ve sadece kullandığınız kadar kaynak için ücret ödersiniz.

Verimlilik

verimlilikBu kadar esnek ve karlı bir yapı ile kısıtlı kaynakların kullanım verimliliğini en üste taşıyabilirsiniz. Bu sayede hem işiniz, hem bütçeniz, hem de kullanmadığınız kaynakların israfını engelleyerek dünyamız için yüksek verimlilik elde edersiniz.

Yedeklilik (Opsiyonel)

CloudBackupCloud sunucularımız yüksek performansa sahip Storage altyapısı üzerinde, SSD disk havuzlarına sahip ve aktif veri erişim yoğunluğuna göre optimize edilen yedekli bir altyapı üzerinde hizmet vermektedir.

Monitoring

monitoring7/24 izlenen ve uyarı sistemleri ile denetlenen altyapımız, yeni nesil teknolojilerimiz ile kullanıcılarımıza almış olduğu tüm hizmetlerde stabil performans ve en iyi kullanıcı deneyimini sunmaktayız.

İlk Kurulum ve Yeniden Kurulum

cloud-installationÜcretsiz ve kolaydır. Dilediğiniz anda tekrardan yeni kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kısa süre içerisinde ve ücretsiz olarak.

cloud image           Bakım Gerektirmez

Yedekli sunucu altyapımız sayesinde bulut sunucunuz bakım gerektirmez. Tüm alt yapı 7×24 uzman teknik ekibi tarafından izlenir ve bakımlar kesintiye uğratılmadan gerçekleştirilir.